Zapisz się do naszego newslettera, żeby być na bieżąco z nowinkami koncertowymi. Wpisz swój adres email poniżej żeby rozpocząć subskrypcję!

Blues Pills + Agyness B. Marry, The Feral Trees

Knock Out Productions zaprasza na trzy koncerty Blues Pills w naszym kraju! Po raz kolejny będziemy mieli przyjemność gościć w Polsce amerykańsko-francusko-szwedzką ekipę dowodzoną przez charyzmatyczną wokalistkę Elin Larsson. Retro rockową ucztę przeżyjemy już w marcu 2017 roku. Koncerty odbędą się: 1 marca w gdańskim klubie B90, 2 marca w warszawskiej Progresji oraz 4 marca w krakowskim Kwadracie.

Headliner

BLUES PILLS (Szwecja, Francja, USA) oldshoolowy hard rock, rock, blues rock:
Kolejny zespół, który zakochał się w Polsce dzięki Wam, fanom. Dowodzona przez genialną na scenie i przemiłą poza nią Szwedką Elin Larsson międzynarodowa grupa Blues Pills, gościła u nas wiosną 2016 roku, dając dwa kapitalne koncerty, których przyjęcie było nie gorące, lecz prawie wrzące! Nic dziwnego, że Elin, perkusista André Kvarnström, który pod koniec 2014 roku zajął miejsce Cory'ego Berry, znakomicie wymiatający na gitarze Francuz Dorian Sorriaux i kolejny rodak wokalistki, basista Zack Anderson, postanowili uwzględnić nasz kraj w planach koncertowych na 2017 rok.
Dla tych, którzy jeszcze nie mieli jakimś cudem okazji słyszeć Blues Pills informacja, że kapela wykonuje kapitalnego oldschoolowego hard rocka, rocka i blues rocka spod znaku Jimiego Hendrixa, Led Zeppelin, Cream, Fleetwood Mac, Spencer Davis Group, Jamesa Browna. Debiutancka, imienna płyta z 2014 roku dotarła do czwartego miejsca listy niemieckiej, a "Lady In Gold" z roku 2016 wylądowała na jej szczycie. Uwagę na scenie kradnie momentalnie Elin, wygląda jak modelka z lat 60., teleportowana do współczesności, a śpiewa wprost genialnie, niczym Janis Joplin, Aretha Franklin, Grace Slick w jednym.
Sprawdź, jeśli lubisz: Jefferson Airplane, Graveyard, Orchid, Janis Joplin, Kadavar, Led Zeppelin…

See video
Support

AGYNESS B. MARRY (Warszawa, Polska) rock:
Pochodzi z Warszawy, jej idolem jest Josh Homme. Doskonale wie, czego chce, nie pozwala sobie wchodzić na głowę. Naprawdę nazywa się Agnieszka Maria Bukowska, ale nagrywa jako Agyness B. Marry. Nagrywa bezpośredniego, surowego, energetycznego, gitarowego, melodyjnego rocka, z którym kontrastuje jej delikatny wokal. Wraz z dwoma panami na scenie, obsługującymi bas i perkusję, Agyness B. Marry potrafi stworzyć widowiska, które na długo pozostają w pamięci. Tak było podczas showcase'u Spring Break w 2014 roku, podobnież w Jarocinie, podczas Europejskich Targów Muzycznych "Co jest grane?" w Warszawie, na występach w roli suportu Brodki, Skubasa, czy Krzysztofa Zalewskiego. Rok 2015 przyniósł znakomity, imienny debiut warszawianki. Napisano o nim między innymi: "Agnieszka Bukowska ujmuje szczerością i naturalnością. Potrafi pisać niebanalne piosenki i grać je tak, że wypadają jednocześnie staromodnie i nowocześnie". Czujecie się zachęceni?
Sprawdź, jeśli lubisz: Queens Of The Stone Age, PJ Harvey, Courtney Barnett, Nick Cave…
https://www.facebook.com/AgynessB.Marry
https://www.youtube.com/watch?v=O5qDZU2z1Ho

THE FERAL TREES (Puławy, Polska) dark folk, rock alternatywny, metal:
Wśród inspiracji wymieniają między innymi: Wovenhand, Amenra, Beirut, Elliota Smitha, Nirvanę, 16 Horsepower, Chelsea Wolfe, Nicka Cave'a, Kinga Dude'a, Sigur Ros, Woody'ego Guthrie, Johnny'ego Casha. Nieźle, prawda? Jeżeli potraficie w swojej wyobraźni wymieszać wpływy wymienionych twórców, dostaniecie w przybliżeniu to, co składa się na styl powstałej w Puławach znakomitej formacji The Feral Trees. Polsko-amerykańskiej, należy zaznaczyć. Pierwiastek amerykański to pochodząca z górzystego stanu Kolorado, w którym "zioło" jest legalne, a Matt Stone i Trey Parker osadzili akcję kultowego "South Parku", wokalistka Moriah Woods. Reszta to muzycy znad Wisły, Grzegorz Napora, Dawid Ryski, i Mariusz Antas. Razem tworzą frapującą, dość mroczną, czasami drapieżną muzykę, zamkniętą w pięknych, poruszających piosenkach. The Feral Trees mają na koncie dwie płyty, występy na Openerze, Sziget Festival, czy Spring Break. "Tu liczy się melodia, chwytające za ryj harmonie i świetne, lekko refleksyjne teksty. Połączenie przebojowości z niesamowitą, tajemniczą aurą wyszło im znakomicie" – napisał w recenzji imiennej płyty, wydanej przez kultową Antenę Krzyku, ceniony dziennikarz muzyczny i muzyk Arek Lerch.
Sprawdź, jeśli lubisz: Wovenhand, 16Horsepower, Beirut, King Dude, Nick Cave…
https://theferaltrees.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/feraltrees/
https://www.youtube.com/watch?v=iMadOuC8Iio

Zagrają: 

BLUES PILLS (Szwecja, Francja, USA) oldschoolowy hard rock, rock, blues rock
+
Agyness B. Marry (Warszawa, Polska) rock
The Feral Trees (Puławy, Polska) dark folk, rock alternatywny, metal

Kiedy: 
środa, 01 marzec, 2017
Gdzie: 
Gdańsk @ B90, ul. Doki 1
Otwarcie klubu: 
18:30
Start: 
19:00
Ceny biletów: 

80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne: 

Oraz:
TicketPro
Eventim