Zapisz się do naszego newslettera, żeby być na bieżąco z nowinkami koncertowymi. Wpisz swój adres email poniżej żeby rozpocząć subskrypcję!

Dir En Grey

Dir En Grey

Knock Out Productions prezentuje koncert japońskich metalowców z Dir En Grey. Ta pochodząca z Osaki formacja wystąpi 18 maja w Warszawie. Na scenie Progresji zespół zaprezentuje niezwykle energetyczną mieszankę dźwięków z najbardziej oddalonych od siebie krańców muzyki metalowej.

UWAGA UWAGA:
Pakiety VIP na koncert Dir En Grey 18.05 w warszawskiej Progresji są już w sprzedaży. Dostępne są również rozszerzenia dla tych, którzy już kupili bilety. Zestawy VIP dostępne są: http://direngrey.seetickets.com/event/dir-en-grey-vip-package/progresja/...

Pakiety VIP zawierają:
- 1x bilet wstępu (miejsce stojące)
- VIP Early Entrance
- Meet & Greet z członkami Dir En Grey
- 1x nowy album DEG
- plakat z autografami zespołu
- pamiątkowy identyfikator trasowy (nie uprawnia do wejścia na backstage)

Headliner

DIR EN GREY (Japonia) eklektyczny metal:
Trudno jednoznacznie ich zaklasyfikować, co podkreślają nawet znawcy muzyki z Kraju Kwitnącej Wiśni. Pomimo tego, a może właśnie z tego powodu, Dir En Grey ma mnóstwo wiernych fanów poza ojczystą Japonią. Bardzo dużo jest ich w Polsce.
Kapela z Osaki, istniejąca już 18 lat!, wielokrotnie gościła w naszym kraju. Grała koncerty klubowe i festiwalowe, za każdym razem będąc przyjmowaną entuzjastycznie. Japoński rock i metal ma bowiem u nas pokaźne grono odbiorców, a nawet fanatycznych wielbicieli, którzy na wylot znają dokonania swych idoli, a na ich piosenki reagują na pograniczu totalnej ekstazy. Kyo (wokal), Kaoru (gitara), Die (gitara), Toshiya (gitara basowa) i Shinya (perkusja) na pewno za każdym razem to zauważyli i dobrze pamiętają, jakie Dir En Grey zrobił wrażenie na polskich fanach. Dlatego od lat nie pomijają Polski w rozpisce europejskiej trasy.
Niebawem Japończycy zjawią się nad Wisłą ponownie. Powód mają konkretny, bo pod koniec 2014 roku ukazała się kolejna studyjna płyta Dir En Grey, "Arche", pierwsza po blisko czterech latach przerwy. Właśnie ten materiał japońska kapela będzie promować w Progresji. Na żywo zespół jest fantastyczny, więc zdecydowanie warto pojawić się w Warszawie, aby go zobaczyć.
Sprawdź jeśli lubisz: Gackt, MUCC, Girugamesh, X Japan

See video
Support

RISE OF THE NORTHSTAR (Francja) hardcore, crossover
Ich muzyka zebrała pochwały od legend muzyki, między innymi Mille Petrozzy z Kreator i Rogera Mireta z Agnostic Front. A muzyka to hardcore szkoły nowojorskiej bardzo mocno zakolegowany thrash metalem, zaś w sensie estetycznym z japońską mangą, na której punkcie francuska ekipa Rise Of The Northstar ma totalną zajawkę. Grają z taką pasją i zaangażowaniem, że rzucili na kolana podczas jednego z festiwali prezesa wytwórni Nuclear Blast, Markusa Staigera, który z miejsca zaproponował Francuzom kontrakt. Jak głosi biografia, Rise Of The Northstar działa od 2008 roku, na koncie ma kilka EP-ek oraz wydany w 2014 roku debiutancki album „Welcame”. Muzycy ponoć wychowywali się w Tokio, co wyjaśniałoby elementy japońskiej kultury i popkultury w materiałach graficznych, a także wizerunku muzyków oraz charakterystyczne pseudonimy. ROTNS tworzą: Hokuto No Kev alias Rokudenashi Kev (perkusja), Ewran alias Mazing Erwan (gitara), Vithia alias Super Vegithia (śpiew), Fabulous Fab alias Sango Fab (gitara basowa) i Brice (gitara). Dodajmy, że kapela gościła kiedyś w Polsce, w 2011 roku zagrała w Warszawie. Wizytówkami Francuzów są kapitalne kawałki „Phoenix” (dochód z jego sprzedaży przeznaczając na Czerwony Krzyż) oraz „Welcame (Furyo State Of Mind)”.
Sprawdź jeśli lubisz: Hatebreed, Terror, 100 Demons, Madball
http://www.riseofthenorthstar.com/
https://www.facebook.com/rotnsofficial
https://www.youtube.com/watch?v=ZmcVhhZYEcg

Zagrają: 

DIR EN GREY (Japonia) eklektyczny metal
+
Rise Of The Northstar (Francja) hardcore, crossover

Kiedy: 
poniedziałek, 18 maj, 2015
Gdzie: 
Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Otwarcie klubu: 
18:30
Start: 
20:00
Ceny biletów: 

110/130 zł
Karnet łączony z MUCC: 200 zł – przedsprzedaż, 220 zł – w dniu koncertu
Bilety oraz karnety łączone z koncertem MUCC w Krakowie są już dostępne wyłącznie na http://knockoutprod.net/sklep/

Bilety dostępne: 

Bilety dostępne na naszym www!!!