Zapisz się do naszego newslettera, żeby być na bieżąco z nowinkami koncertowymi. Wpisz swój adres email poniżej żeby rozpocząć subskrypcję!

Amon Amarth 3 razy w Polsce.

dodano: 5 marzec, 2014 - 12:27
Amon Amarth 3 razy w Polsce.

Bardzo, bardzo serdecznie zapraszamy na trzy koncerty Szwedów z Amon Amarth. Ta mini trasa po Polsce będzie częścią Europejskiej trasy i ma na celu promocję ostatniego albumu "Deceiver Of The Gods".

AMON AMARTH (Szwecja) melodyjny death metal:
Nie urodzili się w Śródziemiu, ale to miejsce w trylogii Tolkiena jest im bardzo bliskie, bo w nim znaleźli swoją nazwę. Podobnie bliskie jak mitologia skandynawska, ze szczególnym uwzględnieniem Wikingów. Amon Amarth wspaniałym growlingiem potężnego i niezwykle sympatycznego Johana Hegga opowiada mityczne historie z Wikingami w czołowych rolach od samego początku istnienia, czyli już ponad 20 lat. Wierność raz obranemu konceptowi plus podnoszenie poprzeczki, jeśli chodzi o jakość piosenek i ich brzmienie oraz bardzo serdeczny stosunek do fanów, dały Amon Amarth spory sukces komercyjny. Miejsca kilku ostatnich płyt w pierwszej 50. "Billboardu" to naprawdę nie byle co. A przecież mówimy o zespole, który wykonuje melodyjny death metal, a nie jakąś mainstreamowi muzykę. Jak widać, jeśli się czegoś chce i jest się zdeterminowanym, marzenia się spełniają.
Dziś Amon Amarth to jeden z największych i najwspanialszych przedstawicieli melodyjnego death metalu na świecie. Dający rewelacyjne koncerty, o czym już niejednokrotnie mieli okazję przekonać się polscy fani. Nie ma znaczenia, czy klub jest nabity do granic możliwości, czy też frekwencja średnio dopisała. Oni na pewno dadzą z siebie wszystko i nie zapomną podziękować fanom za wsparcie. Koniecznie zjawcie się na koncercie i pokażcie, jak potraficie szaleć, jak bardzo lubicie krążek "Deceiver Of The Gods", który Szwedzi będą promować. Potomkowie Wikingów, Odyna i Thora z całą pewnością Wam tego wsparcia nie zapomną.
http://amonamarth.com/
https://www.facebook.com/OfficialAmonAmarth
https://www.youtube.com/watch?v=KwdcFVsmYtU

24.4.2013 Warszawa, "Progresja"
25.4.2013 Gdańsk, "B90"
26.4.2013 Poznań, "Eskulap"

Więcej informacji pod tymi linkami:
http://progresja.com/
http://www.pwevents.pl/pl/
http://www.b90.pl/klub/

Zapraszamy !