Zapisz się do naszego newslettera, żeby być na bieżąco z nowinkami koncertowymi. Wpisz swój adres email poniżej żeby rozpocząć subskrypcję!

Trio Mandili już jutro w Krakowie!

dodano: 12 maj, 2017 - 13:40
Trio Mandili już jutro w Krakowie!

Knock Out Productions przypomina! Już jutro Gruzinki z Trio Mandili pojawią się w krakowskim Kwadracie!

Przypominamy rozkład jazdy na to wydarzenie:
19:00 - Drzwi
20:00-... - Trio Mandili

Gruzińskie trio przyjedzie do naszego kraju promować swój najnowszy album „With Love”. Na koncerty wyjątkowego Trio Mandili zapraszamy 13 maja do krakowskiego Kwadratu oraz dzień później 14 maja do warszawskiej Proximy.

TRIO MANDILI (Gruzja) folk gruziński:
Piękne głosy, niesamowite harmonie, uroda, naturalność, bezpretensjonalność i oczywiście wielki talent. Tym trzy młode dziewczyny z Gruzji tworzące Trio Mandili, w 2014 roku zawojowały świat w błyskawicznym tempie po tym, jak opublikowały w sieci nakręcony komórką podczas spaceru filmik, na którym śpiewają piosenkę. Klip z utworem "Apareka" stał się hitem internetu i do dziś odtworzono go blisko 5 mln razy na samym tylko oficjalnym kanale youtube'owym tria (łącznie z innymi ponad 20 mln). Ktoś może pomyśleć, że to żadne osiągnięcie, ale trzeba pamiętać, że Anna Chincharauli, Tatia Mgeladze i Shorena Tsiskarauli śpiewają gruzińską piosenkę ludową, nie popowy hit. Od tamtej pory w Trio Mandili pozostała tylko Tatia, a towarzyszą jej na scenie Irina Midelauri i Tako Tsiklauri.
Obecnie Trio Mandili jest doskonale znane nie tylko w swojej ojczyźnie. Występowało również poza Gruzją, na Ukrainie, w Rosji, Bułgarii, Belgii, a także w Polsce. Dziewczyny zachwyciły publiczność podczas Inne Brzmienia Art & Music Festival w Lublinie. Wykonując ludową gruzińską muzykę Trio Mandili zdobyło serca milionów na świecie, co jest fenomenem. Poświęcono im artykuł w poczytnym amerykańskim serwisie Huffington Post. Trzy skromne studentki z Gruzji zrobiły coś z potrzeby chwili, w ogóle nie biorąc pod uwagę, że mogą odnieść taki sukces. Dziś zapraszane są na liczne festiwale na Zachodzie.
Mandili po gruzińsku oznacza opaskę noszoną na głowie przez kobiety. Gdy mężczyźni walczą, a kobieta rzuci między nich opaskę, walka ustaje. Trio Mandili nagrało niedawno debiutancką płytę "With Love" i ją będą promować podczas kolejnej wizyty w Polsce.
Sprawdź, jeśli lubisz: muzyka ludowa, gruzińska muzyka ludowa…
http://triomandili.com
https://www.facebook.com/triomandili.band
https://www.youtube.com/watch?v=zMTwB5iI3uE

Zagrają:
TRIO MANDILI (Gruzja) folk gruziński

Kiedy: 13 maja (sobota) 2017
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 14 maja (niedziela) 2017
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Go Ahead

Bilety na krakowski koncert dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Oraz:
Ticketpro
Eventim

Zapraszają
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
Go Ahead
http://www.go-ahead.pl/
https://www.facebook.com/agencjagoahead