Zapisz się do naszego newslettera, żeby być na bieżąco z nowinkami koncertowymi. Wpisz swój adres email poniżej żeby rozpocząć subskrypcję!

O nas

Knock Out Productions tworzymy jako przyjaciele, którzy organizując koncerty starają się promować w Polsce interesujących artystów i wykonawców.

Muzyka od zawsze wypełniała ogromną część naszego życia. Kupowanie płyt, chodzenie na koncerty, jeżdżenie na festiwale czy granie w zespole – dla nas to wszystko różne aspekty tej samej wielkiej i wieloletniej fascynacji muzyką. Z niej też wykształciła się nasza chęć prowadzenia agencji koncertowej.
Zaczynaliśmy niezależnie od organizowania małych lokalnych imprez (min. koncerty z serii Show No Mercy, Metal Union, Independent Arena). Z czasem zdobywaliśmy coraz większe doświadczenie i rozwijaliśmy wiedzę jak polepszać nasze gigi.
Jak dotąd jako Knock Out Productions mieliśmy przyjemność współpracować min z zespołami Ulver, Ministry, Testemant, Megadeath, Apocalyptica, Living Colour, Volbeat, Morrissey, Sick Of It All czy The Dillinger Escape Plan oraz ze ścisłą czołówką Polskiej sceny rockowo-metalowej.
Mamy też na koncie trzy duże festiwale: Knock Out Festival w 2009 roku, oraz polską edycję Metalfest 2012 oraz 2013.

Specjalizujemy się w mocnej muzyce, ale naszą ambicją jest rozszerzanie oferty i promowanie wszystkiego, co naszym zdaniem zasługuję na uwagę, bez względu na gatunek i stylistykę.

Knock Out Productions to także szereg osób które zawsze chętnie nam pomagają. Dziękujemy Wam pięknie, wiecie że Wasza pomoc jest nieoceniona! Działamy dalej ! :)

Pod tym linkiem znajduje się spis naszych koncertów organizowanych od 2009 roku.

http://www.lastfm.pl/user/KnockOutProd/events

Nad pełnym archiwum pracujemy, ale troszkę tego jest ;)
Olej Youtub'a, prawdzie muzyczne emocje są tylko i wyłącznie na żywo !!