Knock Out Productions prezentuje koncert Richiego Kotzena w ramach jubileuszowej trasy!
Amerykański wirtuoz gitary i jedna z gwiazd zeszłorocznej edycji festiwalu Prog In Park ponownie wystąpi w Polsce! Artysta obchodzi w tym roku 50-te urodziny, z okazji których wyda swój dwudziesty trzeci solowy album - ,,50 for 50’’. Zgodnie z zamysłem całego przedsięwzięcia, na płycie znajdzie się pięćdziesiąt niepublikowanych dotąd utworów, które muzyk napisał, wykonał oraz wyprodukował sam.
Premiera albumu „50 For 50” oraz urodziny Richiego Kotzena odbędą się już 3 lutego 2020 roku, a kilka miesięcy później muzyk ruszy w jubileuszową trasę. Dla Polskich fanów gitarzysta zaprezentuje się 5 września 2020 roku w warszawskim teatrze „Palladium”.
Bilety na koncert można już zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net (miejsca stojące)
Bilety na miejsca siedzące pojawią się w sprzedaży w późniejszym terminie.
Swoon wystąpią przed Witch Fever w Gwarku!
To taki zespół, który zarówno stłucze słuchacza, jak i wprowadzi go w morze łagodności.
02.04.2026Pierwsza edycja Nu_Blood Fest! To przyszła fala gwiazd, a Wy zobaczycie ich jako pierwsi!
Te zespoły są głodne, pełne ambicji i mają świetne numery. Pierwszy festiwal bez headlinerów, bez ściemy – liczy się tylko muzyka. Zobaczcie to jako pierwsi!