Nowy termin występu grupy poznamy już wkrótce!
Niemiecki zespół odwiedzi Polskę w ramach promocji swojego nowego wydawnictwa “Wall Of Skulls”. Premiera płyty została zapowiedziana na 17 września za pośrednictwem wytwórni AFM. W roli supportu zaprezentuje się grupa Tri State Corner.
Brainstorm oraz Tri State Corner nie wystąpią w Polsce w planowanym terminie ze względów bezpieczeństwa. Nowa data koncertu nie została jeszcze ustalona - pracujemy nad tym i wszystkie informacje będziemy przekazywać na bieżąco!
Zachęcamy serdecznie do zachowania zakupionych biletów - wszystkie będą honorowane w nowym terminie wydarzenia.
W związku ze zmianą w organizacji koncertu, uruchomiliśmy już możliwość zwrotu oraz wymiany biletów w miejscu ich zakupu. Przedsprzedaż została wstrzymana do momentu ustalenia nowego terminu wydarzenia.
Swoon wystąpią przed Witch Fever w Gwarku!
To taki zespół, który zarówno stłucze słuchacza, jak i wprowadzi go w morze łagodności.
02.04.2026Pierwsza edycja Nu_Blood Fest! To przyszła fala gwiazd, a Wy zobaczycie ich jako pierwsi!
Te zespoły są głodne, pełne ambicji i mają świetne numery. Pierwszy festiwal bez headlinerów, bez ściemy – liczy się tylko muzyka. Zobaczcie to jako pierwsi!