Ceniona japońska formacja uprawiająca miszmasz metalcore’u, post-hardcore’u i alt-metalu zagra 28 lutego w Krakowie. Będzie to ich pierwszy od pięciu lat występ w naszym kraju.
Alt-rockowa smykałka o radiowym sznycie? Załatwione. Metalcore’owa brutaliza bez litości? Jak najbardziej. Post-hardcore’owy wulkan emocji? Proszę bardzo. Coldrain są muzycznymi kameleonami – robią, co chcą i zmieniają kolory, gdy tylko najdzie ich na to ochota. Przyjdźcie i zobaczcie to sami, już w lutym w Krakowie!
Bilety na koncert są już dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
02.04.2026
Pierwsza edycja Nu_Blood Fest! To przyszła fala gwiazd, a Wy zobaczycie ich jako pierwsi!
Te zespoły są głodne, pełne ambicji i mają świetne numery. Pierwszy festiwal bez headlinerów, bez ściemy – liczy się tylko muzyka. Zobaczcie to jako pierwsi!
31.03.2026Plini znienacka wydał nowy singiel i zapowiedział nowy album!
„An Unnameable Desire” ukaże się 22 kwietnia, czyli niespełna tydzień przed koncertem artysty w Polsce.