Nowy krążek grupy będzie nosił tytuł „Legends” i ukaże się 17 października nakładem Eleven Seven Music.
Absolutnie rozkochani przez nas szwedzcy powermetalowcy wracają z kolejnym krążkiem. Czysto muzycznie „Legends” będzie podtrzymaniem znanej i uwielbianej tradycji Sabaton. To stuprocentowo witalny, pełen pompy i wigoru power metal. Słowem – same hity.
Natomiast w sferze tekstowej załoga z Falun zmieniła nieco układ gry. „Legends” jest materiałem w całości poświęconym zamierzchłej historii, przede wszystkim z ery średniowiecza. To nowa jakość w historii zespołu – jeszcze nigdy nie cofnęli się tak mocno w ramach całego wydawnictwa.
„Legends” w przedsprzedaży możecie zamówić już teraz pod tym linkiem: https://bit.ly/KOMS-sabaton
Polski koncert Sabaton odbędzie się 22 listopada w krakowskiej Tauron Arenie. Razem z grupą wystąpi The Legendary Orchestra. Bilety są wciąż dostępne na Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie) oraz eBilet.
Pierwsza edycja Nu_Blood Fest! To przyszła fala gwiazd, a Wy zobaczycie ich jako pierwsi!
Te zespoły są głodne, pełne ambicji i mają świetne numery. Pierwszy festiwal bez headlinerów, bez ściemy – liczy się tylko muzyka. Zobaczcie to jako pierwsi!
31.03.2026Plini znienacka wydał nowy singiel i zapowiedział nowy album!
„An Unnameable Desire” ukaże się 22 kwietnia, czyli niespełna tydzień przed koncertem artysty w Polsce.