Oprócz nich warszawską Stodołą 1 grudnia zawładną The Devil Wears Prada i Creeper.
Inspirują się krajobrazem wyciągniętym z horrorów i thrillerów, mieszają go z odpowiednią dozą humoru, a wszystkie te krwawe bezeceństwa opakowują w najprawdziwsze hity. Od metalcore’u aż po alt-metal. Ice Nine Kills potrafią przestraszyć i zabawić. Chcecie to przetestować na sobie? Zapraszamy 1 grudnia do Warszawy!
Są specjalistami od hymnicznych refrenów czy hooków, ale nieobce jest im także poczucie smutku oraz gniewu. The Devil Wears Prada od 20 lat znajdują wspólną przestrzeń dla metalcore’a, post-hc i alternatywnego rocka, robiąc rozwałkę i świetne melodie.
Creeper grają wiele rzeczy. Punkowe strzały, glamowe słodycze, gotyckiego rocka i heavy metalu. Piszą świetne hity, które tylko czekają, aż będziecie je nucić w nieskończoność.
Bilety będą dostępne w trybie:
- Fan Club Presale od 2 kwietnia 2025 (11:00)
- otwartej sprzedaży od 4 kwietnia 2025 (11:00)
na Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie) oraz eBilet.
Jiluka wracają na dwa koncerty do Polski!
Japoński kwartet nie uznaje żadnego tabu – ani gatunkowego, ani wizerunkowego!
02.06.2026Behemoth i Dimmu Borgir wystąpią w Katowicach, gościem specjalnym: Dark Funeral
To będzie blackmetalowe święto, które zapamiętamy na lata! Behemoth, Dimmu Borgir i Dark Funeral pokażą wszystkie nieświętości na deskach Spodka!