Headlinerzy festiwalu PROG IN PARK III zapowiedzieli rozpoczęcie nagrań po zakończeniu listopadowej europejskiej trasy koncertowej!
Szwedzki zespół Opeth pracuje obecnie nad materiałem na kolejny, trzynasty już album studyjny! Płyta ma ukazać się jeszcze w tym roku, a nagrania rozpoczną się najprawdopodobniej po zakończeniu jesiennej trasie kapeli. Styl nadchodzącej produkcji muzycy określają jako „bardziej energetyczny i złożony”.
Na kilka miesięcy przed planowaną premierą albumu, Opeth wystąpi w Polsce 12 lipca, podczas pierwszego dnia festiwalu PROG IN PARK III w Warszawie!
Wraz z Opeth, na tegorocznej edycji festiwalu zagoszczą: Dream Theater, Fish, Tesseract, Soen i Alcest. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym line-up’em PROG IN PARK III, a także przypominamy o trwającej sprzedaży biletów!
Dzień pierwszy (12.07.2019):
Opeth
Fish
Tesseract
Alcest
Sermon
Dzień drugi (13.07.2019):
Dream Theater
Richie Kotzen
Haken
Soen
Bright Ophidia
Bilety oraz dwudniowe karnety można zakupić na:
http://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://eventim.pl
https://progresja.com/events/
Jiluka wracają na dwa koncerty do Polski!
Japoński kwartet nie uznaje żadnego tabu – ani gatunkowego, ani wizerunkowego!
02.06.2026Behemoth i Dimmu Borgir wystąpią w Katowicach, gościem specjalnym: Dark Funeral
To będzie blackmetalowe święto, które zapamiętamy na lata! Behemoth, Dimmu Borgir i Dark Funeral pokażą wszystkie nieświętości na deskach Spodka!