Amerykański wiking, którego twórczość zawiera w sobie wątki folku, rocka i nawet country, pojawi się 13 lutego w Warszawie.
Peyton Parrish to fascynująca postać. Ma posturę wikinga, głos jak dzwon, a w dodatku jego basowy śpiew gardłowy – nie dość, że szalenie trudny do opanowania – może zatrząść każdym w promieniu kilometra. Obdarzony potężnym głosem artysta promuje wydany w tym roku album “Skalds of Metal” i w ramach tej promocji, zawita także do Polski.
Bilety na koncert w stolicy trafią do sprzedaży już 15 września o 10:00 na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
24.07.2026
#StreszczenieTygodnia
Zobacz aktualizację z ostatnich dni (20.07-24.07.2026)
24.07.2026To wielki koniec wielkiej kariery… Ministry na pożegnalnym koncercie w Polsce!
To będzie ostatni raz, gdy Al Jourgensen nakrzyczy na nas ze sceny… Bądźmy tam i zapamiętajmy, dlaczego Ministry to wielki zespół!