„Neverending” to pokaz walcowatych riffów w najlepszym wydaniu!
Stoner/doom to szeroka kategoria estetyczna. Różne zespoły prezentują różne szkoły tego mariażu. W przypadku Monolord chodzi oczywiście o zagruzowanie słuchacza riffami, które są i epickie, i luzackie, a przede wszystkim ciężkie. To właśnie słyszymy na „Neverending”.
Szwedzi wykorzystują na płycie różne środki perswazji. Czasami zaprezentują coś przebojowego, a w innych wypadkach zagrzmią, jakby za rogiem czaił się koniec świata. Quasi-tytułowy „It’s Neverending” zamykający album to wręcz death/doom. Nie możemy doczekac się tych numerów zagranych na żywo w listopadzie.
Posłuchaj „It’s Neverending”:
Na wspólne koncerty zespołów zapraszamy Was już tej jesieni! Bilety na koncerty są już dostępne na Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie).
Behemoth i Dimmu Borgir wystąpią w Katowicach, gościem specjalnym: Dark Funeral
To będzie blackmetalowe święto, które zapamiętamy na lata! Behemoth, Dimmu Borgir i Dark Funeral pokażą wszystkie nieświętości na deskach Spodka!
01.06.2026Imminence wracają do Polski na jedyny headlinerski występ!
Szwedzi pokażą, że pełen ambicji metalcore to ich specjalność.