Blindead wystąpi 2 listopada w warszawskim klubie Progresja oraz dzień później 3 listopada w gdańskim B90. Grupa będzie świętować 10-lecie albumu “Autoscopia / Murder In Phazes”, który ukazał się 18 sierpnia 2008 roku.
Z ogromną radością informujemy, że do koncertowego line-upu dołączają zespoły Entropia oraz Weedpecker.
Blindead wystąpi na żywo w składzie w którym nagrał album z 2008 roku. Na scenie pojawią się: Patryk Zwoliński, Mateusz Śmierzchalski, Marek Zieliński, Konrad Ciesielski, Bartosz Hervy oraz Piotr Kawalerowski.
Bilety na koncerty można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net (koncert w Warszawie) oraz https://tickets.soundrive.pl (koncert w Gdańsku).
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
03.06.2026
Jiluka wracają na dwa koncerty do Polski!
Japoński kwartet nie uznaje żadnego tabu – ani gatunkowego, ani wizerunkowego!
02.06.2026Behemoth i Dimmu Borgir wystąpią w Katowicach, gościem specjalnym: Dark Funeral
To będzie blackmetalowe święto, które zapamiętamy na lata! Behemoth, Dimmu Borgir i Dark Funeral pokażą wszystkie nieświętości na deskach Spodka!