25 listopada w warszawskim klubie Progresja wystąpi kultowa grupa W.A.S.P.! Właśnie poznaliśmy nazwę kapeli, która wystąpi w roli supportu amerykańskiej formacji!
Publiczność zgromadzoną w klubie Progresja rozgrzeje Beast In Black z Finlandii.
Z okazji 25. rocznicy wydania „The Crimson Idol”, W.A.S.P. zagra na żywo wszystkie utwory z wspomnianego albumu. Koncertowy set zostanie uzupełniony dodatkowo o trzy kompozycje, które w zamyśle lidera grupy Blackiego Lawlessa miały się znaleźć na koncepcyjnym materiale. Drugą część show uzupełnią największe hity zespołu z "Blind In Texas" i "I Wanna Be Somebody" na czele.
Bilety na ten koncert dostępne są na: www.sklep.knockoutprod.net
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.