Wróć do poprzedniej strony

#StreszczenieTygodnia


Dlaczego czerwiec zleciał tak szybko? Bo działo się bardzo dużo i bardzo głośno, a będzie się działo jeszcze więcej - podsumowaliśmy to w naszym standardowym streszczeniu!


Zaczynamy od bohaterów z Lost Generation Festival, czyli Papa Roach. Amerykańskie gwiazdy nu-metalu 16 listopada w Spodku. U ich boku zobaczymy Landmvrks i Sleep Theory. Z kolei 15 października Hype Park nawiedzi zawsze ekscentryczny i charyzmatyczny Ghøstkid, którego industrialny metal powala mrokiem. Supportami będą Dropout Kings, Stain the Canvas i Seven Blood.



Zostajemy w Hype Parku, gdzie 4 października w świat symfonii, mroku i hitów zabiorą nas Blackbriar. Holenderska załoga podchodzi do metalu na różne sposoby – każdy dobry. Jeśli jesteście spragnieni bardziej edgy, numetalowych wrażeń, zapewnią je Blackgold. Grupa przyjedzie do Polski na pierwsze klubowe koncerty – 26 listopada w Hydrozagadce i następnego dnia w RudeBoyu.



A co gdyby tak połączyć światy absolutnie tanecznego rave’u i absolutnie brutalnego metalu? Odpowiedź ustalimy razem z The Browning, którzy 14 listopada wystąpią w Hydrozagadce. Ich towarzyszami będą Within Destruction i Abbie Falls. Szukacie mroku, introspekcji i gotyckiej aury? Zapewni ją uwielbiana w Polsce Chelsea Wolfe, która dopiero co wydała singla dwa single – „The Dark” i „Death Is Not the End”. Amerykanka zagra 3 grudnia w Progresji, a wesprze ją A.A. Williams.



Na finał zostawiamy prawdziwie eklektyczny zestaw. Co-headlinerskie występy 24 października w Hydrozagadce oraz 25 października w Hype Parku dadzą Tenside i Aurorawave. Z jednej strony mamy metalcore’owych zawodników z Niemiec, z drugiej brawurową mieszankę metalu i reggae. Supportem będzie Sugar Spine. Co do supportów: na lipcowych koncertach Biohazard polskie legendy hc ze Schizmy zastąpią Vio-Lence, a zespołem otwierającym wszystkie występy trasy będzie Striking 13.



Mamy dla was także newsy premierowe. Nowego singla wydał Behemoth. „I, Scvlptor” promuje EP-kę o tym samym tytule, która ukaże się 4 września. Nowy album zaanonsowali też Gloryhammer„Space 1993: Wrath of Kor-Virliath” ukaże się 16 października. Kolejnym utworem promującym płytę „Ataraxia”, czyli „Omertà”, pochwalili się Allt. Premierowy singiel, „Grey Hun”, wydali także The Hu – premiera „Hun” 24 lipca!



Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce... Więcej informacji