Na 20 kwietnia zaplanowana została premiera drugiego albumu pochodzącego z Olsztyna black metalowego zespołu Varmia. Następca bardzo przychylnie przyjętego debiutu „Z mar twych” nosić będzie tytuł „W ciele nie” i ukaże się pod szyldem Pagan Records.
Autorem okładki oraz oprawy graficznej jest Piotr Leszczyński, a płyta w pierwszej kolejności ukaże się w formatach CD, digital i kasety.
Muzycy Varmia jako priorytet traktują naturalne, autentyczne brzmienie, dlatego też najnowszy album również został nagrany "na setkę". Sesja odbyła się w zaimprowizowanym w starej stodole studiu, a partie wokali oraz instrumentów etnicznych nagrano na żywo w warmińskich lasach. Efektem jest black metal z ponadprzeciętnym ładunkiem dziczy i ludycznego ducha.
Już w kwietniu Varmia wystąpi w roli supportu Abbath na koncercie w Warszawie. Zapraszamy 17 kwietnia do klubu Progresja.
Bilety kolekcjonerskie na koncert można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.